پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

 


اطلاعیه
با توجه به مراجعه مکرر شهروندان گرامی جهت تسلیم درخواست کار واشتغال در شهرداری !
لازم است به اطلاع برساند شهرداری شازند به دلیل عدم نیاز به نیروی انسانی جهت کار تا پایان سال 1394 هیچ نوع جذب نیروی کار در دستور کار خود ندارد. خواهشمند است در این خصوص به شهرداری مراجعه نفرمایید.
                                                         
  با تشکر
روابط عمومی

اطلاعیه

 بدینوسیله به اطلاع شهروندان گرامی میرساند برابر بند "و" ماده 46قانون مالیات بر ارزش افزوده مصوب 17/02/1387 پرداخت عوارض سالیانه خودرو و عوارض حمل و نقل برون شهری مسافر پس از موعد مقرر موجب تعلق جریمه ای معادل 2%(دو درصد) به ازاء هر ماه نسبت به مدت تاخیر خواهد بود لازم به ذکر است جریمه متعلقه غیر قابل بخشودگی است.

 همچنین به موجب ماده 2 قانون نوسازی و عمران شهری مصوب 07/09/1347 و تبصره 2 ماده 50 قانون مالیات بر ارزش افزوده مصوب سال 1387 کلیه اراضی و ساختمانها و مستحدثات واقع در محدوده قانونی شهر می بایست عوارض خاص سالانه (عوارض نوسازی) به ماخذ 5/1 (یک و نیم درصد)بهای آن اراضی و املاک را بر مبنای قیمت منطقه ای اعلام شده از طرف اداره دارائی به حساب شهرداری واریز نمایند تا مشمول جریمه نگردند.

 


اطلاعیه

«آگهی فراخوان عمومی جذب مشارکت و سرمایه‌گذاری»

بدینوسیله به اطلاع می‌رساند کارگروه مدیریت پسماند شهرستان شازند در نظر دارد به استناد مصوبه شماره 8 مورخ 18/9/93 این کارگروه، نسبت به جذب سرمایه‌گذار با هدف احداث مجتمع پردازش و کارخانه بازیافت زباله شهری (سیستم تفکیک، پردازش و بازیافت) شامل طراحی، ساخت ابنیه، خرید و مونتاژ کلیه ماشین آلات تجهیزات راهبری و خدمات مورد نیاز مجتمع و کارخانه بازیافت می‌باشدرا به بخش خصوصی واجد شرایط واگذار نماید از این رو از سرمایه گذاران حقیقی وحقوقی  که تمایل به همکاری دراین زمینه را دارند درخواست می شود جهت ارائه پیشنهادات مربوط به فراخوان از تاریخ انتشارآگهی به نشانی شازند ،خیابان قدس شهرداری شازند ،واحد خدمات شهر مراجعه وجهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی www.shazand.ir ویا با شماره تماس 08638225520 تماس حاصل نمایند.

اطلاعات تکمیلی:

            1-    میزان پسماند شهرستان شازند روزانه  70 تا80 تن میباشد.

2-    طرح به صورت شهرستانی می باشد.


 


5.7.4.0
گروه دورانV5.7.4.0